Tworzenie stron www

Czym jest tworzenie stron www?

Tworzenie stron www oznacza, że klient nie tylko odwiedzi stronę internetową, ale podejmie interakcje z nami. W jaki sposób zachęcić klienta, żeby zadzwonił, napisał? Już przed skorzystaniem z usług agencji interaktywnej, dobrze byłoby przemyśleć tą kwestię. Podajemy kilka prostych zasad, które pomogą nam na dobre projektowanie stron www.

tworzenie stron www

Zacznijmy od porządków i od początku

Czym są dobre strony? Pomyślmy o tym jakie są założenia i cele firmy, a później według tego stwórzmy kategorie. Zobaczmy, co potrzebujemy oprócz głównego menu. Może chcemy boczne, czat, wysuwane elementy CTA (Call To Action). Jakie sekcje są nam potrzebne. Co lubią nasi klienci. Przeskanujmy też rynek i konkurencję. Tworzenie uporządkowanych stron internetowych wprowadza ład i harmonię i dobrze świadczy o naszej firmie. Klient, który obejrzy uporządkowaną i prostą w obsłudze stronę www łatwiej ją zapamięta. Bądźmy jednak kreatywni. Tworzenie strony www nie może być działaniem szablonowym i standardowym. W działaniach internetowych bądźmy kreatywni. Puśćmy wodze fantazji…

 

Prostota stron internetowych przyciąga

Istnieje wiele serwisów internetowych przeładowanych treścią. Sami tego nie lubimy. Weźmy pod uwagę zakładkę „O nas”. Co tam napisać? Często mamy z tym problem. Chcemy przedstawić nasz biznes w najlepszej formie. Użyjmy wówczas zasady prostoty i pomyślmy jak trafnie nas opisać? Mniej znaczy więcej! Jeśli napiszemy wprost i dosadnie o filozofii marki, klient łatwiej ją przyjmie i nam zaufa. Budowanie świadomości marki i wizerunku w sieci jest podstawowym celem. Prostota serwisów www wpływa również na jej funkcjonowanie, czyli np. ile kroków należy podjąć, aby kupić produkt: telefonicznie, mailowo, przez formularz, czat. Jeśli mamy przekierowanie na strony zewnętrzne typu blog np. nasz, to pomyślmy w jaki prosty i widoczny sposób można to zrobić. Tworzenie stron www powinno zacząć się od kreacji pomysłów, burzy mózgów, analizy runku i potrzeb.

projektowanie stron ceny

Jak przedstawić firmę, sklep, markę?

Piszmy autentycznie. Każda firma ma unikalny charakter. Każda z nich ma swoją filozofię, unikalny target, oryginalne produkty lub też niezastąpiony zespół przez co śmiało możemy powiedzieć, że firmy są niepowtarzalne. Piszmy więc autentycznie, zgodnie z naszą filozofią. Czy lepiej użyć oficjalnej formy, która stawia dystans między nami, a klientem? A może warto użyć formy mniej oficjalnej? Ważne, żeby wzbudzić w odbiorcy zaufanie, a wzbudzimy wtedy, gdy będzie to autentyczne. Dotyczy również kolorystyki strony, o czym napiszemy w kolejnym artykule.

Strona internetowa ma rolę wirtualnej wizytówki naszej firmy i przemyślmy w jaki sposób firmę trafnie przedstawić. Jeśli tworzenie stron www będzie dla Ciebie problemem, zgłoś się do nas. Ile to kosztuje? Ceny zawsze dobieramy indywidualnie do każdego projektu. Wspólnie, krok po kroku, doprowadzimy, żeby była ona spójna z wizją firmy i możliwościami budżetowymi.

Zapraszamy również do naszej oferty: tworzenie stron www

 

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie serwisów www

Kreowanie stron www

Budowanie wizerunku w sieci

Hosting

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży w celu zapoznania się z ofertą.

Agencja Interaktywna E-Conex

Telefon: +48 531-001-699  |  e-mail: info@e-conex.com

Przykłady naszych realizacji można znaleźć w portfolio. Oficjalny FanPage na Facebooku.

Agencja Interaktywna E-Conex Warszawa

projektowanie stron www Warszawa

Aleksandra
Autor
Aleksandra

Możliwość komentowania jest wyłączona.