Sklep internetowy wygryzie sklep tradycyjny?

Sklep internetowy czy tradycyjny?

Niewątpliwie sklep internetowy zdobywa coraz większą popularność. Nie da się ukryć, że coraz więcej firm, które prowadzą sprzedaż swoich artykułów decyduje się na stworzenie sklepu internetowego. Według danych Centrum Badania Opinii Społecznej już ponad połowa ludzkości robi zakupy przez Internet. Branża e-commerce z roku na rok jest więc coraz silniejsza.

Sklep internetowy ma faktycznie wiele zalet, lecz czy stanowią one zagrożenie dla istnienia sklepów tradycyjnych? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, lecz Internet jest już na tyle silnym i wielkim narzędziem, że sklep internetowy może przynosić same profity. Pamiętajmy, że przy tworzenie sklepów internetowych nie jest sprawą banalną i trzeba pamiętać również o stworzeniu wersji mobilnej lub wręcz aplikacji mobilnej, gdyż coraz więcej ludzi dokonuje zakupów poprzez swoje smartfony czy tablety.

Obecnie w Polsce handel elektroniczny to 6% udziału w PKB Polski. Można zatem powiedzieć, że sklep internetowy może stać się niedługo koniecznością dla powiększenia zysków twojej firmy. Jako agencja interaktywna jesteśmy świadomi, iż „świat e-sklepów” nie jest już niedaleką przyszłością, lecz teraźniejszością. Tworzymy sklepy internetowe pod indywidualne potrzeby każdego klienta bez względu na branżę. Co niezwykle istotne dla właścicieli e-sklepów proponujemy również administrację, pozycjonowanie oraz hosting domen. Kompleksowa obsługa jest naszą domeną, ale i jednocześnie ułatwieniem dla klientów.

Zapraszamy do oferty: projektowanie sklepów www lub pozycjonowanie stron www

 

Sklep internetowy to oszczędność czasu i pieniędzy

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja Interaktywna E-Conex

Telefon: +48 531 001 699  |  e-mail: info@e-conex.com

Przykłady naszych realizacji można znaleźć w portfolio oraz na oficjalnym FanPage na Facebooku.

sklep internetowy

admin
Autor
admin

Możliwość komentowania jest wyłączona.