E-Conex

Nowoczesna i kreatywna agencja interaktywna. Pasja, terminowość, najwyższa jakość, otwartość umysłu i genialni ludzie. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w biznesie międzynarodowym i lokalnym to skuteczność i jakość działania. Odzwierciedla się to we współpracy z klientami, z którymi wspólnie rozwijamy biznes. Najwyższy poziom obsługi powoduje, że zadowoleni klienci chętnie rekomendują usługi naszej agencji interaktywnej. Z powodzeniem realizujemy projekty z branż serwisów internetowych (w tym intranet), brandingu, pozycjonowania, reklamowania e-commerce oraz e-marketingu. Agencja interaktywna E-Conex = doświadczenie, wiedza i wieczna potrzeba rozwoju. Kompilacja wiedzy i pasji z doświadczeniem jest widoczna w sukcesie i satysfakcji naszych klientów. Cena ustalana indywidualnie do każdego projektu.

Posiadamy grupę profesjonalistów, dla których projektowanie stron i sklepów internetowych są codzienną przyjemnością. Dzięki temu z powodzeniem tworzymy i realizujemy:

  •   niezależnie od języka programowania (HTML5, PHP, Scala, Ruby)
  •   projekty oparte o opensourcowe systemy CMS (Prestashop, Magento, WordPress, Joomla, Drupal)
  •   dedykowane kampanie e-marketingowe i reklamowe (AdWords, Facebook Ads)
  •   wdrożenia autorskich rozwiązań

Agencja interaktywna to nie tylko firma. Jesteśmy ludźmi pracującymi dla i z ludźmi. Lubimy kontakt, dlatego mamy znakomite relacje z naszymi klientami jak i z klientami naszych klientów. Zbudowane silne zaufanie owocuje powierzaniem nam obsługi i zarządzanie fanpage social media oraz administracji serwisów internetowych.

“Logika zaprowadzi cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie” – Albert Einstein