CO DAJEMY OD SIEBIE

Agencja Interaktywna E-Conex

  • Dedykowany zespół specjalistów – Zatrudniamy i współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami prowadzącymi projekty klientów. W ramach tworzenia serwisu czy sklepu internetowego nasi klienci mogą współpracować z project managerem, grafikiem, programistą, testerem, specjalistą ds. pozycjonowania czy social media.
  • Brak ukrytych kosztów za poprawki – Chcąc zadbać o komfort w podejmowaniu decyzji nie ograniczamy klientów limitem poprawek w projektach graficznych i materiałach identyfikacji wizualnej (logo, papier firmowy, wizytówki, ulotki). Szukajmy aż znajdziemy… najlepszy projekt graficzny!
  • Indywidualne projekty graficzne – Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Strony i sklepy internetowe zawsze tworzymy w oparciu o indywidualny, nieszablonowy i autorski projekt oraz cennik dopasowany do projektu. Kampanie reklamowe planowane są pod potrzeby klientów i ich klientów opierając się o stworzony wcześniej harmonogram działań. Indywidualna obsługa jest podstawą!
  • Kompleksowa obsługa – Agencja interaktywna daje nieograniczone możliwości współpracy. Wszyscy klienci mogą korzystać ze wsparcia w każdym zakresie związanym z wizerunkiem firmy w internecie. Tworzenie stron, sklepów i serwisów, grafika, e-marketing, pozycjonowanieprowadzenie fanpage na Facebooku oraz innych platformach, obsługa social media, reklama w internecie, hosting. Obsługa i konsultacje w jednym miejscu!
  • Szybka i terminowa realizacja – Jako jedni z nielicznych potrafimy połączyć krótki termin realizacji projektu z wysoką jakością wykonywanych usług. Tworzenie serwisów i sklepów internetowych na przysłowiowe “wczoraj” zdarza się niezwykle często.
  • Spotkania z klientami – tworzenie serwisów internetowych (intranet) są głównymi potrzebami i oczekiwaniami klientów. Podczas spotkań lub sesji Skype wnikliwie je analizujemy i omawiamy. Nie pracujemy tylko w formie zdalnej. Lubimy kontakt i budowanie zaufania.
  • Gwarancja  – Wszystkie strony i sklepy internetowe objęte są gwarancją 12 miesięczną lub 18 miesięczną. W ramach kompleksowej obsługi nasza agencja interaktywna oferuje również dożywotnią gwarancję dla swoich projektów.
  • Szkolenia – Jednym z etapów tworzenia serwisów lub sklepów internetowych jest zapewnienie każdemu klientowi szkolenia z obsługi. W trakcie szkolenia uczymy jak administrować swoją stronę i jak korzystać z systemu CMS. Szkolenia takie przeprowadzamy podczas spotkania oraz wykorzystując narzędzia online.

E-Conex – partner na lata!