Agencje interaktywne czy freelancerzy?

Agencje interaktywne czy… ?

Komu powierzyć tworzenie stron internetowych?

Agencje interaktywne czy freelancerzy? Freelancerzy lub agencje interaktywne. A może software house? Przed tymi pytaniami stają wszyscy, którzy poszukują firmę lub osobę, która stworzy strony www lub będzie je obsługiwała. Agencja lub freelancer potrzebni są również do pozycjonowania stron www, zarządzania fanpage na Facebooku lub prowadzenia akcji reklamowych. Okazuje się, że wybranie osoby kompetentnej lub agencji interaktywnej, która stworzy strony www to nie lada wyzwanie. Obecnie istnieje szczęśliwie szereg możliwości, z których każdy znajdzie coś dla siebie. A która opcja jest najlepsza? Tu nie ma już jednoznacznej odpowiedzi.

agencje interaktywne Warszawa

Freelancerzy

Freelancer, potocznie nazywany „wolnym strzelcem”, to osoba, która nie pracuje na etacie i wykonuje projekty zlecone właśnie jej (najczęściej zdalnie). Z taką osobą możemy podpisać umowę o dzieło lub zlecenie. We współczesnym świecie jest wiele osób, które programują i tworzą strony internetowe, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem freelancera. Dodatkowo, osoby takie zazwyczaj są bardzo elastyczne, dostosowują się do narzuconych im warunków i nie mają wysokich stawek.
Są jednak i wady takiego rozwiązania… Często, długotrwała współpraca z nimi nie jest możliwa. Po oddaniu projektu szukają następnego zleceniodawcy i w takim przypadku jesteśmy zmuszeni szukać kolejnych specjalistów, aby dbali o naszą stronę, pozycjonowali ją lub obsługiwali bieżące zmiany naszych stron internetowych.

 

Software house

To firma zajmująca się tworzeniem zaawansowanych technologicznie projektów. Zazwyczaj robią to pod zamówienie, dlatego dużym ich plusem jest dostosowanie się pod wymagania każdego klienta. Dodatkowo możemy mieć zapewnioną obsługę po-wdrożeniową, czyli po zakończeniu projektu nie musimy szukać nikogo do opieki nad naszą stroną. Aczkolwiek musimy wiedzieć, że zaprojektowanie strony www u takiej firmy może zająć dużo czasu i z pewnością będzie sporo kosztować.

 

Agencje interaktywne

Agencje interaktywne, w przeciwieństwie do software house, „nie pracują” tylko i wyłącznie na zaawansowanych technologiach, lecz wdrażają strategię budowania dobrego wizerunku firmy. Od pomysłu, badania rynku, przez stworzenie koncepcji stron www, po ich promocję w internecie, social media i budowanie siły marki. Ich zakresem działań są m.in. projektowanie i tworzenie stron www, pozycjonowanie stron www czy bieżąca obsługa kampanii reklamowych oraz wysyłka newsletterów. Coraz częściej, agencje interaktywne oferują również zarządzanie fanpage Facebook, Twitter, Instagram, Google+ i LinkedIn. Inaczej mówiąc, agencje interaktywne stawiają sobie za cel, aby ich klienci zaistnieli w sieci i odnosili sukcesy w biznesie. W przypadku bardziej kompleksowych technologicznie projektów, agencje interaktywne mogą szybko rozbudować działalność lub zlecić podwykonawcy (np. software house) wykonanie części działań. Dzięki temu, nasze zamówienie jest nadal pod stałą kontrolą jednej firmy. Agencje interaktywne mają przystępne ceny w zamian za holistyczną i profesjonalną obsługę. Jakość oczywiście powinna pozostać najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do oferty: tworzenie stron www

 

Agencje interaktywne Warszawa

Bezpieczeństwo i istnienie w sieci!!!

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu zapoznania się z ofertą.

Agencja Interaktywna E-Conex

Telefon: +48 531-001-699  |  e-mail: info@e-conex.com

Przykłady naszych realizacji można znaleźć w portfolio. Oficjalny FanPage na Facebooku.

agencje interaktywne

admin
Autor
admin

Możliwość komentowania jest wyłączona.